Montážna pasta LM 48 v spreji

3045
Kód produktu3045
Striekateľná montážna pasta LM 48 na báze minerálneho oleja s obsahom molybdendisulfidu (MoS2) a kombinácie vybraných pevných mazacích látok. Vďaka špeciálnemu spracovaniu vyhovuje najvyšším požiadavkám na maza...Viac informácií
19,45 EUR 16,08 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Striekateľná montážna pasta LM 48 na báze minerálneho oleja s obsahom molybdendisulfidu (MoS2) a kombinácie vybraných pevných mazacích látok. Vďaka špeciálnemu spracovaniu vyhovuje najvyšším požiadavkám na mazanie. V pastovitej forme je dostupná ako Montážna pasta LM 48, obj. č. 3010 a 4096. Obsahuje synergicky pôsobiaci systém pevných mazív na báze sulfidu zinečnatého, grafitu, fluoridov a molybdendisulfidu. Teplotný rozsah pre použitie: od -35 °C do +450 °C.

Pre montáže, opravy a údržbu v akomkoľvek technickom odvetví. Pre základné mazanie a zabránenie porúch pri zabehávaní, pre celoživotné mazanie ložisiek, kĺbov a malých dielov. Zvlášť vhodný pre zložito tvarované plochy a súčiastky.
300 ml
LM 48 Sprühpaste
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie