Mazadlo

1080
Kód produktu1080
Extrémne priľnavý vysoko akostný mazací tuk, určený na mazanie uzavretých aj otvorených poháňacích mechanizmov. Má vysoké EP-vlastnosti (odolnosť voči tlakovému namáhaniu) a odoláva vode a bežne dostupným vodný...Viac informácií
4,93 EUR 4,08 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.4.

Extrémne priľnavý vysoko akostný mazací tuk, určený na mazanie uzavretých aj otvorených poháňacích mechanizmov. Má vysoké EP-vlastnosti (odolnosť voči tlakovému namáhaniu) a odoláva vode a bežne dostupným vodným lúhom. Znáša sa so všetkými bežne používanými tesniacimi materiálmi. Je stabilný voči oxidácii aj pri dlhodobej prevádzke a spoľahlivo chráni pred vznikom korózie. Tuk neobsahuje žiadne pevné mazacie zložky.

Schválené normy

DIN 51502: KP2G-30

Na spoľahlivé mazanie ložísk, závesov a klzných vedení. Ideálne na použitie v domácnostiach, vo dvoroch, na záhradách, v garážach a dielňach, aj pri rôznej záujmovej činnosti. Prostriedok je tiež vhodný ako špeciálny mazací tuk do guličkových ložísk vystavených vysokým otáčkam, vysokým teplotám a korozívnemu prostrediu. Teplotný rozsah pre použitie: od -30 °C do +110 °C.

50 g
Schmierfix

Pred nanášaním tuku je potrebné ošetrované miesto dôkladne zbaviť nečistôt a zvyškov starého maziva. Nanáša sa na klzné plochy v tenkej vrstve. Dodržať servisné predpisy a odporúčania pre údržbu vydané výrobcom stroja alebo zariadenia.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie