Mazacia zmes LM 145

4020
Kód produktu4020
Mäkká a extrémne priliehavá mazacia zmes pre mazanie súčastí otvorených pohonov. Such mazací film je obzvlášť vhodný pre otvorené pohony, ktoré sú vystavené pôsobeniu prachu, vody alebo poveternostných vplyvov....Viac informácií
12,50 EUR 10,33 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 17.4.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Mäkká a extrémne priliehavá mazacia zmes pre mazanie súčastí otvorených pohonov. Such mazací film je obzvlášť vhodný pre otvorené pohony, ktoré sú vystavené pôsobeniu prachu, vody alebo poveternostných vplyvov. Teplotný rozsah pre použitie: od -30 °C do +110 °C.

Pre všetky mazacie miesta, ktoré sú priamo vystavené meniacim sa podmienkam prostredia. Mazanie ozubených kolies , otočných vencov, pohybových šróbov, reťazí, ocelových lán, klzných dráh a uložení. Pre oblasť poľnohospodárskych a stavebných strojov, žeriavov, dopravných zariadení, lodnej dopravy a dopravných prevádzok.
300 ml
LM 145 Schmierstoff-Compound

Po použití spreja je potrebné prečistiť ventil dózy jeho prefúknutím čistým hnacím plynom, a to pri otočenej dóze hore dnom!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie