LKW mazací tuk KP2K-30

3347
Kód produktu3347
Pre mazanie valivových a klzných ložisiek. Pre obtiažne pracovné podmienky, vysoké tlakové namáhanie, prašné a vlhké prostredie. Tuk obsahuje vysoko účinné prísady na ochranu proti korózii a oxidácii a taktiež ...Viac informácií
6,20 EUR 5,13 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 26.6.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Pre mazanie valivových a klzných ložisiek. Pre obtiažne pracovné podmienky, vysoké tlakové namáhanie, prašné a vlhké prostredie. Tuk obsahuje vysoko účinné prísady na ochranu proti korózii a oxidácii a taktiež EP aditíva, ktoré zabezpečujú optimálny výkon mazania i pri extrémnych prevádzkových podmienkách a vysokých tlakoch. Vzhľadom k svojej kvalite má schopnosť absorbovať veľké množstvo vody, a nestratí svoju výkonnosť. Teplotný rozsah pre použitie: -30 °C až +120 °, krátkobobo až +130 °C.

Schválené normy
Klasifikace podle DIN 51502: KP2K-30.
Pre mazanie vysoko zaťažených valivých a klzných ložísk v ťažkých prevádzkových podmienkach a pri vysokom tlakovom zaťažení, ako aj v prašnom a vlhkom prostredí, v oblasti úžitkových vozidiel, stavebných strojov a tiež poľnohospodárskych a lesníckych strojov a prístrojov.
400 g
LKW Schmierfett KP2K-30
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie