LKW dlhodobý tuk KP2K-30

3348
Kód produktu3348
Pre mazanie  valivových a klzných ložísk. Pre zložité pracovné podmienky, vysoké tlakové namáhanie, prašné a vlhké prostredie. Tuk obsahuje vysoko účinné prísady na ochranu proti korózii a oxidácii a taktiež EP...Viac informácií
5,85 EUR 4,84 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.4.
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Pre mazanie  valivových a klzných ložísk. Pre zložité pracovné podmienky, vysoké tlakové namáhanie, prašné a vlhké prostredie. Tuk obsahuje vysoko účinné prísady na ochranu proti korózii a oxidácii a taktiež EP aditíva, ktoré zabezpečujú  optimálny výkon mazania aj pri extrémnych prevádzkových podmienkach a vysokých tlakoch. Vďaka mimoriadne priľnavému mazaciemu filmu je možné predlžovať lehoty pre doplňovanie tuku. Teplotný rozsah pre použitie: -30 °C až +130 °C.

Schválené normy

Klasifikace podle DIN 51502: KP2K-30.

Na mazanie vysoko zaťažených valivých a klzných ložísk v obtiažnych prevádzkových podmienkach a pri vysokom tlakovom zaťažení, ako aj v prašnom a vlhkom prostredí, v oblasti úžitkových vozidiel, stavebných strojov a tiež poľnohospodárskych a lesníckych strojov a prístrojov.

400 g
LKW Langzeitfett KP2K-30
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie