LKW DLHODOBÝ TUK KP2K-30 LS

3348
Kód produktu3348
Pre mazanie  valivových a klzných ložísk. Pre zložité pracovné podmienky, vysoké tlakové namáhanie, prašné a vlhké prostredie. Tuk obsahuje vysoko účinné prísady na ochranu proti korózii a oxidácii a taktiež EP...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: utorok 31.5.

Pre mazanie  valivových a klzných ložísk. Pre zložité pracovné podmienky, vysoké tlakové namáhanie, prašné a vlhké prostredie. Tuk obsahuje vysoko účinné prísady na ochranu proti korózii a oxidácii a taktiež EP aditíva, ktoré zabezpečujú  optimálny výkon mazania aj pri extrémnych prevádzkových podmienkach a vysokých tlakoch. Vďaka mimoriadne priľnavému mazaciemu filmu je možné predlžovať lehoty pre doplňovanie tuku. Teplotný rozsah pre použitie: -30 °C až +130 °C. Označenie podľa DIN 51502: KP2K-30.

Schválené normy
Klasifikace podle DIN 51502: KP2K-30.
Špeciálne vyvinutý mazací tuk pre úžitkové vozidlá, stavebné stroje a v poľnohospodárstve a lesníctve používané stroje a prístroje. Je potrebné dodržiavať pokyny výrobcu!
400 g
LKW Langzeitfett KP2K-30 LS
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie