,

KONTAKTNÝ TUK LM 381

3161
Kód produktu3161
Plne syntetický kontaktný mazací prostriedok. Vyznačuje veľmi dobrou znášanlivosťou s plastmi. Špeciálne aditíva, plne syntetický olej a zahusťovadlo zaručujú tuku široký teplotný rozsah pre použitie a dlhodobú...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz
EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Plne syntetický kontaktný mazací prostriedok. Vyznačuje veľmi dobrou znášanlivosťou s plastmi. Špeciálne aditíva, plne syntetický olej a zahusťovadlo zaručujú tuku široký teplotný rozsah pre použitie a dlhodobú chemickú stálosť, tzn., že nedochádza k rozkladu a ani k tuhnutiu mazacieho tuku. Na elektrických kontaktoch vytvára ochrannú bariéru pre zabránenie pôsobenia vplyvov prostredia, ako je prach, nečistoty a vlhkosť, a to aj na pohybujúcich sa elektronických kontaktoch. Znižuje opotrebenie a koróziu a infiltruje oxidové a sulfidové povlaky.
Teplotní rozsah pro použití: od -35 °C do +150 °C.

Pro mazání a údržbu mechanických a elektrických součástek spínačů. Další vhodné použití tuku je pro mazání a údržbu součástek jemné mechaniky. Tuk se vyznačuje širokým teplotním rozpětím pro použití, velmi dobrou snášenlivostí s plasty a extrémní odolností vůči stárnutí.

25 kg
LM 381 Contact-Grease
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie