Klzný lak LM 203 s mos2

4032
Kód produktu4032
Rýchloschnúci klzný lak, viazaný živicou, s obsahom pevnej mazacej látky MoS2 – molybdedisulfidu dispergovanej v rozpúšťadlách. Vytvára pevne prichytený suchý klzný film s nízkym súčiniteľom trenia.Viac informácií
40,00 EUR 33,06 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Rýchloschnúci klzný lak, viazaný živicou, s obsahom pevnej mazacej látky MoS2 – molybdedisulfidu dispergovanej v rozpúšťadlách. Vytvára pevne prichytený suchý klzný film s nízkym súčiniteľom trenia.

Predúprava pre silne zaťažené súčasti mechanizmov, ako sú ozubené kolesá, ozubené hrebene, drážkové hriadele a kĺby. Pre mazanie pri montáži lisovaním, pre ošetrovanie polotovarov a nástrojov pri tvárnení a spracovaní kovov. Teplotný rozsah pre použitie: do +340 °C, krátkodobo až +400 °C.

300 ml
LM 203 MoS2-Gleitlack

Po použití spreja je potrebné prečistiť ventil dózy jeho prefúknutím čistým hnacím plynom, a to pri otočenej dóze hore dnom.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie