Klasický motorový olej 20W-50 HD

1129
Kód produktu1129
Motorové oleje pre klasické automobily a motocykle (veterány) musia splňovať ich špecifické požiadavky. Ako u moderných viacrozsahových olejov vedľa mazania, ochrany pred opotrebením a korózii majú ešte dôležit...Viac informácií
48,85 EUR 40,37 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.4.

Motorové oleje pre klasické automobily a motocykle (veterány) musia splňovať ich špecifické požiadavky. Ako u moderných viacrozsahových olejov vedľa mazania, ochrany pred opotrebením a korózii majú ešte dôležitú úlohu v čistení a chladení súčiastok motorov klasických motorových vozidiel a motocyklov. Motory staršieho dátumu výroby boli vyrábané s väčšou toleranciou súčiastok a taktiež ich súčiastky sú preto z iných materiálov, ako sa používajú dnes. Špeciálne pre požiadavky týchto motorov bol vyvinutý LIQUI MOLY Klasický motorový olej 20W-50 HD. Je nutné dodržovať servisné predpisy a špecifikáciu oleja konkrétneho automobilu alebo motocykla.

Schválené normy
API SC, API SD, API SE, API CC
Pre staršie motory všetkých druhov, ktoré boli vyrobené s väčšími toleranciami súčiastok a z iných mate-riálov, ako sú používané v súčasnosti. Olej splňuje ich špecifické požiadavky.
5 l
Classic Motorenöl SAE 20W-50 HD
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie