,

KLASICKÝ MOTOROVÝ OLEJ 20W-50 HD

1129
Kód produktu1129
Motorové oleje pre klasické automobily a motocykle (veterány) musia splňovať ich špecifické požiadavky. Ako u moderných viacrozsahových olejov vedľa mazania, ochrany pred opotrebením a korózii majú ešte dôležit...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 17.6.

Motorové oleje pre klasické automobily a motocykle (veterány) musia splňovať ich špecifické požiadavky. Ako u moderných viacrozsahových olejov vedľa mazania, ochrany pred opotrebením a korózii majú ešte dôležitú úlohu v čistení a chladení súčiastok motorov klasických motorových vozidiel a motocyklov. Motory staršieho dátumu výroby boli vyrábané s väčšou toleranciou súčiastok a taktiež ich súčiastky sú preto z iných materiálov, ako sa používajú dnes. Špeciálne pre požiadavky týchto motorov bol vyvinutý LIQUI MOLY Klasický motorový olej 20W-50 HD. Je nutné dodržovať servisné predpisy a špecifikáciu oleja konkrétneho automobilu alebo motocykla.

Schválené normy
API SC, API SD, API SE, API CC
Pro starší motory všech druhů, které byly vyrobeny s většími tolerancemi součástek a z jiných materiálů, než jsou používané v současnosti. Olej splňuje jejich specifické požadavky.
5 l
Classic Motorenöl SAE 20W-50 HD
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie