Hypoidný prevodový olej SAE 85W-140

1027
Kód produktu1027
Minerálny hypoidný prevodový olej. Pre vozidlá s osvedčenou technológiou v prevodových skriniach. Olej zaručuje bezchybnú funkciu agregátu obzvlášť pri najťažších podmienkach prevádzky a veľkých tepelných výkyv...Viac informácií
254 EUR 210 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.5.
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Minerálny hypoidný prevodový olej. Pre vozidlá s osvedčenou technológiou v prevodových skriniach. Olej zaručuje bezchybnú funkciu agregátu obzvlášť pri najťažších podmienkach prevádzky a veľkých tepelných výkyvoch. Vďaka širokému rozsahu viskozity poskytuje vysokú spoľahlivosť mazania a maximálnou ochranou proti opotrebeniu. Vynikajúci viskózne a tepelné správanie oleja. Znižuje hlučnosť prevodov.

Schválené normy

API GL5; MIL-L 2105 D; ZF TE-ML 16D, ZF TE-ML 21A, ZF ZF005974

Odporúčané normy

MIL-L 2105 C

Pre veľmi zaťažené prevodovky motorových vozidiel, predovšetkým pre náhony náprav s hypoidným ozubením, pre ktoré je predpísaný typ oleja API GL5.
20 l
Hypoid-Getriebeöl (GL5) SAE 85W-140

Olej je miešateľný so všetkými značkovými prevodovými olejmi. Maximálna účinnosť zaručuje iba použitie nezmiešaného oleja so zvyškami iného prevodového oleja.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie