Sprej na reťaze

3579
Kód produktu3579
Prípravok je vysoko akostná a tepelne stabilná kombinácia mazacích látok. Je extrémne priľnavý a odolný proti odstrekovaniu. Po odparení rozpúšťadiel zostáva na ošetrených častiach extrémne priľnavý a mäkký maz...Viac informácií
14,90 EUR 12,31 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Prípravok je vysoko akostná a tepelne stabilná kombinácia mazacích látok. Je extrémne priľnavý a odolný proti odstrekovaniu. Po odparení rozpúšťadiel zostáva na ošetrených častiach extrémne priľnavý a mäkký mazací film. Prípravok je vhodný pre klasické reťaze aj pre reťaze tesnené O-krúžkami.

Prvotné a údržbové mazanie hnacích reťazí. Obzvlášť vhodný do prašného, špinavého a korozívneho prostredia. Vďaka extrémnej priľnavosti je vhodný najmä pre vysoko zaťažované a rýchlobežné reťaze.

400 ml
Kettenspray

Najprv reťaz dôkladne očistiť vhodným čistiacim prostriedkom, akým je napr. LIQUI MOLY Rýchločistič Pro (obj. č. 20849).

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie