Olej na vzduchové filtre motocyklov

3096
Kód produktu3096
Špeciálny olej na zmáčanie penových vzduchových filtrov. Olejom ošetrený vzduchový filter spoľahlivo zachytáva prach a čiastočky nečistôt obzvlášť pri extrémnych prevádzkových podmienkach a zabraňuje tak poškod...Viac informácií
14,91 EUR 12,32 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.5.
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Špeciálny olej na zmáčanie penových vzduchových filtrov. Olejom ošetrený vzduchový filter spoľahlivo zachytáva prach a čiastočky nečistôt obzvlášť pri extrémnych prevádzkových podmienkach a zabraňuje tak poškodeniu motora. Olej na vzduchové filtre motocyklov zaručuje optimálny priechod vzduchu cez filter a umožňuje dosiahnutie maximálneho výkonu motora.

Olej je vhodný pre použitie vo všetkých dvojtaktných a štvortaktných motocykloch so vzduchovým aj vodným chladením, v ktorých sa používajú penové vzduchové filtre.

1 l
Motorbike Luftfilteröl

Olej naliať do vhodnej nádoby. Vyklepaním odstrániť z penového filtra veľkej nečistoty. Filter vložiť do nádoby s olejom a tam ho niekoľkokrát premačkať. Penový filter je potrebné pred namontovaním nechať cca 10 - 15 minút preschnúť.

Pri práci s olejom na vzduchové filtre motocyklov je potrebné dbať na dobré vetranie miestnosti!

 

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie