,

OLEJ NA VZDUCHOVÉ FILTRE MOTOCYKLOV

3096
Kód produktu3096
Špeciálne zložený olej, ktorý zachycuje prach a nečistoty na vzduchovom filtre a predchádza tak poruchám motora, ktoré vznikajú abrazivným opotrebením. Odpudzuje vodu, netvrdne, nepení a je stabilný voči vlhkos...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Špeciálne zložený olej, ktorý zachycuje prach a nečistoty na vzduchovom filtre a predchádza tak poruchám motora, ktoré vznikajú abrazivným opotrebením. Odpudzuje vodu, netvrdne, nepení a je stabilný voči vlhkosti. Modré zafarbenie oleja umožňuje jednoduchú kontrolu stavu filtra.

Olej je vhodný pre použitie vo všetkých dvojtaktných a štvortaktných motocykloch so vzduchovým aj vodným chladením, v ktorých sa používajú penové vzduchové filtre.

1 l
Motorbike Luftfilteröl

Olej naliať do vhodnej nádoby. Vyklepaním odstrániť z penového filtra veľkej nečistoty. Filter vložiť do nádoby s olejom a tam ho niekoľkokrát premačkať. Penový filter je potrebné pred namontovaním nechať cca 10 - 15 minút preschnúť.

Pri práci s olejom na vzduchové filtre motocyklov je potrebné dbať na dobré vetranie miestnosti!

 

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie