Olej na vzduchové filtre motocyklov v spreji

1604
Kód produktu1604
Olej na vzduchové filtre motocyklov v spreji je špeciálne vyvinutý prostriedok na zvlhčenie penových a tkaninových vzduchových filtrov. Čiastočky nečistôt, ktoré sa do motora nasávajú obzvlášť pri extrémnych pr...Viac informácií
9,91 EUR 8,19 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Olej na vzduchové filtre motocyklov v spreji je špeciálne vyvinutý prostriedok na zvlhčenie penových a tkaninových vzduchových filtrov. Čiastočky nečistôt, ktoré sa do motora nasávajú obzvlášť pri extrémnych prevádzkových podmienkach, sa budú spoľahlivo zachytávať na vzduchovom filtre. Tým sa zabráni poškodeniu motora. Aplikovaný olej zaručuje optimálny priechod vzduchu filtrom a tým aj maximálny výkon motora.

Olej je vhodný pre použitie vo všetkých dvojtaktných a štvortaktných motocykloch a taktiež v automobiloch so vzduchovým aj vodným chladením, v ktorých sa používajú penové alebo tkaninové vzduchové filtre.
400 ml
Motorbike Luft-Filter-Öl

Najprv vyklepaním odstrániť zo vzduchového filtra veľké nečistoty. Potom filter vyčistiť pomocou prostriedku LIQUI MOLY - Čistič na vzduchové filtre motocyklov (obj. č. 1299). Po odparení čističa nastriekať olej na vzduchový filter. Ošetrený vzduchový filter je potrebné pred namontovaním nechať cca 10 - 15 minút odvetrať!

Pri práci s olejom na vzduchové filtre motocyklov v spreji je potrebné dbať na dobré vetranie miestnosti!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie