Antibakteriálna prísada do nafty

21318
Kód produktu21318
Prísada obsahuje vysoko účinné biocídne látky so širokým spektrom účinku proti baktériám, kvasinkám a plesniam. Biocidný prípravok používajte bezpečným zpôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte návod na použit...Viac informácií
143 EUR 118 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 26.7.
H302 - Škodlivý po požití.H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H361d - Podozrenie na poškodenie plodu v tele matky.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prísada obsahuje vysoko účinné biocídne látky so širokým spektrom účinku proti baktériám, kvasinkám a plesniam.
Biocidný prípravok používajte bezpečným zpôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte návod na použitie a informáciu o výrobku.

Na preventívne použitie pri dlho odstavených alebo málo používaných dieselových motoroch vozidiel a strojov, ako sú napr. stavebné stroje, úžitkové vozidlá, obytné vozidlá, osobné vozidlá a tiež pri skladových nádržiach. Rovnako vhodné na dezinfekciu už napadnutých nádrží.

5 l
Anti-Bakterien-Diesel-Additiv

Dávkovanie 1:1000. Objem 25 ml stačí na 25 l nafty, 1 l stačí na 1000 l nafty. Na preventívne použitie a pridať prísadu do nádrže v zodpovedajúcom množstve podľa dávkovacieho pomeru. Pri silnom napadnutí baktériami a plesňami vrátane upchatia filtrov použiť nárazovú dávku v pomere 1:200.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie