Antibakteriálna prísada do nafty

21318
Kód produktu21318
Prostriedok obsahuje vysoko účinné biocidné látky s širokým spektrom účinku proti baktériám, kvasinkám a plesniam. Biocidný prípravok používajte bezpečným zpôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte návod na p...Viac informácií
185 EUR 153 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz.
Prepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
H302 - Škodlivý po požití.H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H317 - Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu.H361d - Podozrenie na poškodenie plodu v tele matky.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prostriedok obsahuje vysoko účinné biocidné látky s širokým spektrom účinku proti baktériám, kvasinkám a plesniam.
Biocidný prípravok používajte bezpečným zpôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte návod na použitie a informáciu o výrobku.

Pre preventívne použitie u dlho stojacích alebo málo používaných dieselových motorov vozidiel a strojov, ako sú napr. stavebné stroje, úžitkové vozidlá, obytné vozidlá, osobné vozidlá a taktiež u skladových nádrží. Tiež vhodné pre dezinfekciu už napadnutých nádrží.
5 l
Anti-Bakterien-Diesel-Additiv
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie