Univerzálny čistič

1654
Kód produktu1654
Koncentrovaný vodou riediteľný odmasťovač a priemyselný čistič. Neobsahuje žiadne fosfáty, silikáty a ani rozpúšťadlá. Výborne sa hodí k očiste stien a podláh, zároveň je vhodný aj pre použitie vo vysokotlakový...Viac informácií
44,86 EUR 37,08 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H315 - Dráždi kožu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.
Varovanie

Koncentrovaný vodou riediteľný odmasťovač a priemyselný čistič. Neobsahuje žiadne fosfáty, silikáty a ani rozpúšťadlá. Výborne sa hodí k očiste stien a podláh, zároveň je vhodný aj pre použitie vo vysokotlakových a striekacích čistiacich zariadeniach. Základom prostriedku sú vybrané vysoko účinné povrchovo aktívne látky, ktoré sú biologicky odbúrateľné, a ktoré umožňujú tento univerzálny čistič použiť ako náhradu za odmasťovadlá zaťažujúce životné prostredie.

Schválené normy
Multifunkční čistič s vysokým stupněm účinnosti pro univerzální použití v domácnosti, dílnách a průmyslu.

Pre odstránenie priemyselných nečistôt ako je popol, prach a usadeniny sadzí na betóne, dlaždiciach, keramike, kamenných a sklenených plochách. Pre čistenie olejov, tukov a zvyškov lepidiel na rôznych kovových plochách. Pre odstraňovanie zvyškov atramentov na tlačiarenských strojoch. Hodí sa pre plasty, lakované a povrchovo ošetrené drevené povrchy.

5 l
Universalreiniger

Nepoužívať čistič neriedený alebo ho nechať zaschnúť. Farebné a ľahké kovy len krátko ošetriť a dobre opláchnuť vodou. Prostriedok silne odmasťuje a môže pri opakovane vysokej koncentrácii zmeniť farbu ošetrovaného povrchu. Pre chúlostivé materiály je doporučené na skrytom mieste vykonať test čističa na znášanlivosť.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie