,

UNIVERZÁLNY ČISTIČ

1654
Kód produktu1654
Koncentrovaný vodou riediteľný odmasťovač a priemyselný čistič. Neobsahuje žiadne fosfáty, silikáty a ani rozpúšťadlá. Výborne sa hodí k očiste stien a podláh, zároveň je vhodný aj pre použitie vo vysokotlakový...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H315 - Dráždi kožu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.
Varovanie

Koncentrovaný vodou riediteľný odmasťovač a priemyselný čistič. Neobsahuje žiadne fosfáty, silikáty a ani rozpúšťadlá. Výborne sa hodí k očiste stien a podláh, zároveň je vhodný aj pre použitie vo vysokotlakových a striekacích čistiacich zariadeniach. Základom prostriedku sú vybrané vysoko účinné povrchovo aktívne látky, ktoré sú biologicky odbúrateľné, a ktoré umožňujú tento univerzálny čistič použiť ako náhradu za odmasťovadlá zaťažujúce životné prostredie.

Schválené normy
Multifunkční čistič s vysokým stupněm účinnosti pro univerzální použití v domácnosti, dílnách a průmyslu.

Pre odstránenie priemyselných nečistôt ako je popol, prach a usadeniny sadzí na betóne, dlaždiciach, keramike, kamenných a sklenených plochách. Pre čistenie olejov, tukov a zvyškov lepidiel na rôznych kovových plochách. Pre odstraňovanie zvyškov atramentov na tlačiarenských strojoch. Hodí sa pre plasty, lakované a povrchovo ošetrené drevené povrchy.

5 l
Universalreiniger

Nepoužívať čistič neriedený alebo ho nechať zaschnúť. Farebné a ľahké kovy len krátko ošetriť a dobre opláchnuť vodou. Prostriedok silne odmasťuje a môže pri opakovane vysokej koncentrácii zmeniť farbu ošetrovaného povrchu. Pre chúlostivé materiály je doporučené na skrytom mieste vykonať test čističa na znášanlivosť.

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie