Pro-Line JetClean čistič benzínových systémov

5151
Kód produktu5151
Vysoko koncentrovaná na použitie pripravená čistiaca kvapalina. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovačov, sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a spaľovacích priestorov. Zabraňuje ich novému vytváraniu. Zlepšuje ch...Viac informácií
79,08 EUR 65,36 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H335 - Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H373 - Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii .H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Vysoko koncentrovaná na použitie pripravená čistiaca kvapalina. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovačov, sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a spaľovacích priestorov. Zabraňuje ich novému vytváraniu. Zlepšuje chod motora a optimalizuje emisie výfukových plynov. Eliminuje štartovacie problémy, nepravidelný chod motora, zlú reakciu na pridanie plynu a stratu výkonu motora. Ošetruje a chráni celý palivový systém pred opotrebením, usadeninami a koróziou. Čisté motory spotrebúvajú menej paliva a znižujú emisie znečisťujúcich látok.

Pre všetky benzínové motory. Na priame použitie v čistiacich prístrojoch JetClean. Preventívne pri každej kontrole motora, po opravách palivového systému alebo na odstraňovanie problémov. Čistič bol testovaný v motoroch s turbodúchadlami a katalyzátormi.

5 l
Pro-Line JetClean Benzin-System-Reiniger

Naplniť čistiaci prístroj JetClean neriedeným čističom. Ďalší postup je uvedený v návode na použitie prístroja na čistenie palivových systémov JetClean.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie