Prísada do bionafty

1812
Kód produktu1812
Prísada je kombináciou vysoko účinných látok s čistiacimi, disperznými a materiálovo-ochrannými vlastnosťami. Je určená na použitie v motorovej bionafte a prispôsobená súčasným motorom a prevádzkovým podmienkam...Viac informácií
20,12 EUR 16,63 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 30.7.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prísada je kombináciou vysoko účinných látok s čistiacimi, disperznými a materiálovo-ochrannými vlastnosťami. Je určená na použitie v motorovej bionafte a prispôsobená súčasným motorom a prevádzkovým podmienkam. Vplyvom zvýšenia zápalnosti nafty dochádza k jej lepšiemu spaľovaniu pri studenej prevádzke a znižuje sa tak obsah škodlivín vo výfukových plynoch.

Prísada do bionafty pre všetky dieselové motory, špeciálne aj pre moderné vysokotlakové dieselové motory v osobných aj úžitkových automobiloch, v traktoroch, stavebných strojoch a stacionárnych dieselagregátoch. Výborne sa hodí aj na konzerváciu motorov pri ich dlhodobom odstavení z prevádzky pri extrémnych podmienkach.

1 l
Bio Diesel Additiv

Obsah dózy 1 l stačí na 280 litrov nafty, tzn. zmiešavací pomer 1:280.
V záujme udržania čistoty trysiek a optimálnej ochrany pred koróziou sa prísada pridáva do palivovej nádrže dieselových motorových vozidiel vždy každých 2.000 km.
Pri dlhodobom odstavení na konzerváciu motora pridávať prísadu v množstve 1 % obsahu bionafty v nádrži, tzn. v pomere 1:100.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie