Prísada do AdBlue® K

21838
Novinka
Kód produktu21838
Bezpopolná kombinácia aditív na prevenciu porúch v systéme SCR dieselových motorov. Znižuje tvorbu usadenín v nádrži AdBlue® a systému vstrekovania AdBlue®. Zaisťuje najjemnejšie rozprášenie roztoku močoviny zn...Viac informácií
25,36 EUR 20,96 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: pondelok 11.3.
H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.
Nebezpečenstvo

Bezpopolná kombinácia aditív na prevenciu porúch v systéme SCR dieselových motorov. Znižuje tvorbu usadenín v nádrži AdBlue® a systému vstrekovania AdBlue®. Zaisťuje najjemnejšie rozprášenie roztoku močoviny znížením povrchového napätia. Optimalizuje návrat AdBlue® do systému a tým minimalizuje riziko kryštalizácie AdBlue®.

Pre všetky systémy SCR, ktoré pracujú s 32,5% roztokom močoviny (AdBlue®, DEF).

250 ml
DEF Anti Crystal Additive K

Pridať 0,25 % do roztoku AdBlue® (1:400). Jedno dávkovacie viečko (25 ml) vystačí na 10 litrov AdBlue®. 250 ml vystačí na 100 l AdBlue®. 2,5 l stačí na 1000 l AdBlue®. Na trvalé použitie. Nepridávať do paliva! Pri aplikácii prísady do nádrže AdBlue® je ideálne naliať prísadu až po dokončení plnenia roztokom AdBlue®.
Prísada je citlivá na mráz. Usadeninu v nádobe pretrepte pri izbovej teplote!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie