Mnohoúčelový sprej LM-40

3390
3390
3390-1
Kód produktu3390
Kombinácia aktivnych látok s vynikajúcimi mazacími vlastnosťami chrániaca pred koróziou, rozpúšťajúca hrdzu vytlačujúcu vodu. Zlepšuje elektrickú vodivosť kontaktov a odstraňuje nečistoty, ako sú pevne prichyte...Viac informácií
4,41 EUR 3,64 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 26.7.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Kombinácia aktivnych látok s vynikajúcimi mazacími vlastnosťami chrániaca pred koróziou, rozpúšťajúca hrdzu vytlačujúcu vodu. Zlepšuje elektrickú vodivosť kontaktov a odstraňuje nečistoty, ako sú pevne prichytené zbytky olejov a tukov. Vo všetkých oblastiach použitia udržuje pohyblivé súčiastky funkčné. S príjemnou vôňou vďaka kokosovým vonným látkam.

Všestranný talent pre domácnosti, hobby, dielne, vozidlá a priemysel. Na závesy, rolne, zámky, skrutky, vypínače, kľučky, lanovody, automobilové antény a mnoho ďalšieho.

200 ml
LM 40 Multifunktionsspray

Ošetrované miesta nastriekať prostriedkom LM-40 a nechať pôsobiť. Možno používať aj v prevrátenej polohe dnom nahor (platí len pre 200 ml dózu).

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie