Brzdová kvapalina DOT 3

3090
Kód produktu3090
Syntetická brzdová kvapalina špecifikácie DOT 3 na báze glykoléterov a polyalkylénglykolov. Obsahuje inhibítory, ktoré zabraňujú korózii kovových súčiastok bŕzd a znižujú oxidáciu pri zvýšených teplotách. Kvapa...Viac informácií
4,28 EUR 3,53 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H361 - Podozrenie, že spôsobuje poškodenie plodnosti alebo nenarodeného dieťaťa.
Varovanie

Syntetická brzdová kvapalina špecifikácie DOT 3 na báze glykoléterov a polyalkylénglykolov. Obsahuje inhibítory, ktoré zabraňujú korózii kovových súčiastok bŕzd a znižujú oxidáciu pri zvýšených teplotách. Kvapalina sa vyznačuje vysokými hodnotami mokrého a suchého bodu varu, ktoré zaručujú aj pri pohltení istého obsahu vlhkosti a pri dlhšej dobe používania bezpečnú funkciu bŕzd.

Schválené normy

FMVSS 116 DOT 3; ISO 4925 Class 3; SAE J 1703

Brzdová kvapalina DOT 3 sa výborne hodí na použitie vo všetkých kotúčových a bubnových brzdových systémoch, ako aj v spojkových systémoch motorových vozidiel, v ktorých je predpísaná syntetická brzdová kvapalina. Brzdová kvapalina DOT 3 sa výborne hodí aj na použitie v brzdových systémoch vybavených ABS.

250 ml
Bremsflüssigkeit DOT 3

Dodržať špecifikáciu brzdovej kvapaliny predpísanú výrobcom vozidla!

PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie