,

ZINKOVÝ SPREJ LESKLÝ

1640
Kód produktu1640
Prostriedok na aktívnu katodickú ochranu proti korózii. Pevný, pružný a tepelne odolný zinkový film chráni oceľové a železné diely pred hrdzou a koróziou. Lesklá zinková vrstva môže byť tiež použitá ako samosta...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 22.9.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prostriedok na aktívnu katodickú ochranu proti korózii. Pevný, pružný a tepelne odolný zinkový film chráni oceľové a železné diely pred hrdzou a koróziou. Lesklá zinková vrstva môže byť tiež použitá ako samostatná ochrana proti korózii. Teplotný rozsah pre použitie: až do +250 ° C.

Slúži na ochranu pred hrdzou a koróziou železných a oceľových súčiastok. Používa sa k oprave poškodenia u všetkých typov pozinkovania (žiarové, striekané i galvanické). Okrem toho môže byť táto zinková vrstva použitá ako samostatná ochrana proti korózii vznikajúce pôsobením atmosférických vplyvov.

400 ml
Zink-Alu Spray

Pred použitím dózu minimálne 1 minútu pretrepávať. Nanášať na čisté, suché a odmastené kovové povrchy. Prelakovanie je možné po cca 8 hodinách. Vrstva zinkového filmu po jednom nástreku a po zaschnutí vytvorí hrúbku 25 - 35 µm. Po použití je nutné prečistiť ventil dózy prestrieknutím (dózu držať dnom hore), kým nezačne unikať čistý hnací plyn.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie