Zinkový sprej lesklý

1640
Kód produktu1640
Prostriedok na aktívnu katodickú ochranu proti korózii. Pevný, pružný a tepelne odolný zinkový film chráni oceľové a železné diely pred hrdzou a koróziou. Lesklá zinková vrstva môže byť tiež použitá ako samosta...Viac informácií
11,17 EUR 9,23 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prostriedok na aktívnu katodickú ochranu proti korózii. Pevný, pružný a tepelne odolný zinkový film chráni oceľové a železné diely pred hrdzou a koróziou. Lesklá zinková vrstva môže byť tiež použitá ako samostatná ochrana proti korózii. Teplotný rozsah pre použitie: až do +250 ° C.

Slúži na ochranu pred hrdzou a koróziou železných a oceľových súčiastok. Používa sa k oprave poškodenia u všetkých typov pozinkovania (žiarové, striekané i galvanické). Okrem toho môže byť táto zinková vrstva použitá ako samostatná ochrana proti korózii vznikajúce pôsobením atmosférických vplyvov.

400 ml
Zink-Alu Spray

Pred použitím dózu minimálne 1 minútu pretrepávať. Nanášať na čisté, suché a odmastené kovové povrchy. Prelakovanie je možné po cca 8 hodinách. Vrstva zinkového filmu po jednom nástreku a po zaschnutí vytvorí hrúbku 25 - 35 µm. Po použití je nutné prečistiť ventil dózy prestrieknutím (dózu držať dnom hore), kým nezačne unikať čistý hnací plyn.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie