Viacúčelový sprej Plus 7

3309
Kód produktu3309
Prostriedok je viacúčelový sprej pre celé auto s 7 prednosťami: 1. Odstraňuje vlhkosť a umožňuje štartovanie mokrých motorov. 2. Chráni celý elektrický systém vozidla. 3. Uvoľňuje pevne zhrdzavené šrauby. 4. Ud...Viac informácií
59,19 EUR 48,92 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Na dotaz.
Prepravnou spoločnosťou:na vyžiadanie
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prostriedok je viacúčelový sprej pre celé auto s 7 prednosťami: 1. Odstraňuje vlhkosť a umožňuje štartovanie mokrých motorov. 2. Chráni celý elektrický systém vozidla. 3. Uvoľňuje pevne zhrdzavené šrauby. 4. Udržuje všetky pohybujúce sa súčiastky trvalo ľahko pohyblivé. 5. Chráni pred koróziou a oxidáciou. 6. Udržuje gumové diely a zamedzuje ich primŕzaniu. 7. Zamedzuje škrípaniu a vŕzganiu. Odstraňuje bludné prúdy a krátke spojenia. Je neutrálny k plastickým hmotám, lakom, kovom a drevu.

Vynikajúce a mnohostranné vlastnosti prípravku dávajú široké možnosti použitia na motorových vozidlách, v dielňach a rôznych prevádzkach. Udržuje a chráni všeobecne všetky elektrické zariadenia.
5 l
Multi-Spray Plus 7
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie