Viacúčelový sprej Plus 7

3305
Kód produktu3305
Prostriedok je viacúčelový sprej pre celé auto s 7 prednosťami: 1. Odstraňuje vlhkosť a umožňuje štartovanie mokrých motorov. 2. Chráni celý elektrický systém vozidla. 3. Uvoľňuje pevne zhrdzavené šrauby. 4. Ud...Viac informácií
6,84 EUR 5,65 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prostriedok je viacúčelový sprej pre celé auto s 7 prednosťami: 1. Odstraňuje vlhkosť a umožňuje štartovanie mokrých motorov. 2. Chráni celý elektrický systém vozidla. 3. Uvoľňuje pevne zhrdzavené šrauby. 4. Udržuje všetky pohybujúce sa súčiastky trvalo ľahko pohyblivé. 5. Chráni pred koróziou a oxidáciou. 6. Udržuje gumové diely a zamedzuje ich primŕzaniu. 7. Zamedzuje škrípaniu a vŕzganiu. Odstraňuje bludné prúdy a krátke spojenia. Je neutrálny k plastickým hmotám, lakom, kovom a drevu.

Vynikajúce a mnohostranné vlastnosti prípravku dávajú široké možnosti použitia na motorových vozidlách, v dielňach a rôznych prevádzkach. Udržuje a chráni všeobecne všetky elektrické zariadenia.
500 ml
Multi-Spray Plus 7
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie