UTESŇOVAČ CHLADIČA

3330
Kód produktu3330
Malé netesnosti spôsobené úderom kameňa alebo netesné letované miesta a vlasové trhliny v chladiacom systéme nie je jednoduché vyhľadať (zistí sa len klesajúca hladina chladiacej kvapaliny). Tento prostriedok t...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 19.8.
H373 - Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii .EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Malé netesnosti spôsobené úderom kameňa alebo netesné letované miesta a vlasové trhliny v chladiacom systéme nie je jednoduché vyhľadať (zistí sa len klesajúca hladina chladiacej kvapaliny). Tento prostriedok takéto netesnosti bez problému utesní. Chráni spaľovací priestor pred škodami zo styku s chladiacou kvapalinou. Znáša sa so všetkými chladiacimi kvapalinami a mrazuvzdornými prísadami.

Pre všetky chladiace a vykurovacie systémy s aj bez vodných filtrov. Vhodný taktiež pre hliníkové a plastové chladiče. Obsah dózy 150 ml stačí na 10 l chladiacej kvapaliny (1:66).
150 ml
Kühlerdichter

Pred použitím dózu riadne pretrepať. Obsah dózy pridať do studeného chladiaceho systému. Spustiť kúrenie. Následne ísť s vozidlom najmenej po dobu 10 minút. Obsah dózy 150 ml stačí až na 7 l chladiacej kvapaliny.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie