UTESŇOVAČ CHLADIČA MOTORBIKE

3043
Kód produktu3043
Utesňovač chladiča Motorbike je disperzia, ktorá slúži k utesneniu vodných chladiacich systémov motocyklov. Spoľahlivo utesní vlasové trhlinky a menšie netesnosti. Taktiež je možné utesňovač chladiča Motorbike ...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 14.12.
H373 - Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii .EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Utesňovač chladiča Motorbike je disperzia, ktorá slúži k utesneniu vodných chladiacich systémov motocyklov. Spoľahlivo utesní vlasové trhlinky a menšie netesnosti. Taktiež je možné utesňovač chladiča Motorbike použiť preventívne ako poistku prevedenej opravy chladiaceho systému. Disperzia pevných látok je stabilizovaná v špeciálnej nosnej kvapaline.

Pre utesnenie malých netesností vodných chladiacich systémov s i bez vodného filtra. Utesňovač je taktiež vhodný pre hliníkové a plastové chladiče.
125 ml
Motorbike Kühlerdichter

Chrániť pred mrazom!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie