,

UTESŇOVAČ CHLADIČA MOTORBIKE

3043
Kód produktu3043
Utesňovač chladiča Motorbike je disperzia, ktorá slúži k utesneniu vodných chladiacich systémov motocyklov. Spoľahlivo utesní vlasové trhlinky a menšie netesnosti. Taktiež je možné utesňovač chladiča Motorbike ...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 23.9.
H373 - Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii .EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Varovanie

Utesňovač chladiča Motorbike je disperzia, ktorá slúži k utesneniu vodných chladiacich systémov motocyklov. Spoľahlivo utesní vlasové trhlinky a menšie netesnosti. Taktiež je možné utesňovač chladiča Motorbike použiť preventívne ako poistku prevedenej opravy chladiaceho systému. Disperzia pevných látok je stabilizovaná v špeciálnej nosnej kvapaline.

Schválené normy
Pro utěsnění malých netěsností vodních chladicích systémů s i bez vodního filtru. Utěsňovač je také vhodný pro hliníkové a plastové chladiče.
Pre utesnenie malých netesností vodných chladiacich systémov s i bez vodného filtra. Utesňovač je taktiež vhodný pre hliníkové a plastové chladiče.
125 ml
Motorbike Kühler Dichter
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie