,

ÚDRŽBOVÝ A MAZACÍ SPREJ

20665
Kód produktu20665
Údržbový a mazací sprej bez obsahu silikónu pre mazanie, montáže a údržbu plastových a gumových súčiastok. Optimálne vhodný pre lakovacie pracovište. Vplyvom vysokej ochrany voči UV žiareniu zabraňuje predčasné...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látku. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Údržbový a mazací sprej bez obsahu silikónu pre mazanie, montáže a údržbu plastových a gumových súčiastok. Optimálne vhodný pre lakovacie pracovište. Vplyvom vysokej ochrany voči UV žiareniu zabraňuje predčasnému starnutiu a krehnutiu ošetrených súčiastok. Odstraňuje a potlačuje vŕzgavé a škrípajúce zvuky vznikajúce najmä medzi plastovými súčiastkami. Vytlačuje mokro a vlhkosť, nevytvára živicu a nelepí. Je transparentný a univerzálne použiteľný.

Schválené normy
Automobilový průmysl: Pro všechny montážní práce s plastovými a gumovými součástkami. Pro ošetřování a údržbu plastových povrchů a rovněž pro mazání kluzných lišt, vodítek stahovacích oken, navíječů bezpečnostních pásů a jako přípravek na péči pro těsnění dveří. Usnadňuje vzájemnou montáž plastových součástek. Strojírenský průmysl: Vlivem svému složení bez obsahu silikonu nevytváří problémy při pozdějším lakování. Je optimální pro montáže a údržbu plastových dílů, u kterých není vhodné použít silikonový mazací film. Ideální pro vodicí lišty, frézy a pilové listy. Vytlačuje mokro a vlhkost. Eliminuje vrzavé a skřípavé zvuky u všech druhů polymerových materiálů.
Automobilový průmysl: Pro všechny montážní práce s plastovými a gumovými součástkami. Pro ošetřování a údržbu plastových povrchů a rovněž pro mazání kluzných lišt, vodítek stahovacích oken, navíječů bezpečnostních pásů a jako přípravek na péči pro těsnění
400 ml
Pflege- und Gleitspray
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie