Údržbový a mazací sprej

20665
Kód produktu20665
Údržbový a mazací sprej bez obsahu silikónu pre mazanie, montáže a údržbu plastových a gumových súčiastok. Optimálne vhodný pre lakovacie pracovište. Vplyvom vysokej ochrany voči UV žiareniu zabraňuje predčasné...Viac informácií
8,00 EUR 6,61 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.5.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Údržbový a mazací sprej bez obsahu silikónu pre mazanie, montáže a údržbu plastových a gumových súčiastok. Optimálne vhodný pre lakovacie pracovište. Vplyvom vysokej ochrany voči UV žiareniu zabraňuje predčasnému starnutiu a krehnutiu ošetrených súčiastok. Odstraňuje a potlačuje vŕzgavé a škrípajúce zvuky vznikajúce najmä medzi plastovými súčiastkami. Vytlačuje mokro a vlhkosť, nevytvára živicu a nelepí. Je transparentný a univerzálne použiteľný.

Automobilový priemysel: Pre všetky montážne práce s plastovými a gumovými súčiastkami. Pr ošetrovanie a údržbu plastových povrchov a taktiež pre mazanie klzných líšt, vodítok sťahovacích okien, navíjačov bezpečnostných pásov a ako prípravok na údržbu tesnenia dverí. Uľahčuje vzájomnú montáž plastových súčiastok.
Strojárenský priemysel: Vplyvom svojmu zloženiu bez obsahu silikónu nevytvára problémy pri neskoršom lakovaní. Je optimálny pre montáže a údržbu plastových dielov, u ktorých nie je vhodné použiť silikónový mazací film. Ideálny pre vodiace lišty, frézy a pílové pláty. Vytlačuje mokro a vlhkosť. Eliminuje vŕzgajúce a škrípajúce zvuky u všetkých druhov polymérových materiálov.

400 ml
Pflege- und Gleitspray

Nepoužívať na pedále alebo vence volantov.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie