ÚDRŽBOVÝ A MAZACÍ SPREJ

20665
Kód produktu20665
Údržbový a mazací sprej bez obsahu silikónu pre mazanie, montáže a údržbu plastových a gumových súčiastok. Optimálne vhodný pre lakovacie pracovište. Vplyvom vysokej ochrany voči UV žiareniu zabraňuje predčasné...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 6.12.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Údržbový a mazací sprej bez obsahu silikónu pre mazanie, montáže a údržbu plastových a gumových súčiastok. Optimálne vhodný pre lakovacie pracovište. Vplyvom vysokej ochrany voči UV žiareniu zabraňuje predčasnému starnutiu a krehnutiu ošetrených súčiastok. Odstraňuje a potlačuje vŕzgavé a škrípajúce zvuky vznikajúce najmä medzi plastovými súčiastkami. Vytlačuje mokro a vlhkosť, nevytvára živicu a nelepí. Je transparentný a univerzálne použiteľný.

Schválené normy
Automobilový průmysl: Pro všechny montážní práce s plastovými a gumovými součástkami. Pro ošetřování a údržbu plastových povrchů a rovněž pro mazání kluzných lišt, vodítek stahovacích oken, navíječů bezpečnostních pásů a jako přípravek na péči pro těsnění dveří. Usnadňuje vzájemnou montáž plastových součástek. Strojírenský průmysl: Vlivem svému složení bez obsahu silikonu nevytváří problémy při pozdějším lakování. Je optimální pro montáže a údržbu plastových dílů, u kterých není vhodné použít silikonový mazací film. Ideální pro vodicí lišty, frézy a pilové listy. Vytlačuje mokro a vlhkost. Eliminuje vrzavé a skřípavé zvuky u všech druhů polymerových materiálů.
Automobilový priemysel: Pre všetky montážne práce s plastovými a gumovými súčiastkami. Pr ošetrovanie a údržbu plastových povrchov a taktiež pre mazanie klzných líšt, vodítok sťahovacích okien, navíjačov bezpečnostných pásov a ako prípravok na údržbu tesnenia dverí. Uľahčuje vzájomnú montáž plastových súčiastok. Strojárenský priemysel: Vplyvom svojmu zloženiu bez obsahu silikónu nevytvára problémy pri neskoršom lakovaní. Je optimálny pre montáže a údržbu plastových dielov, u ktorých nie je vhodné použiť silikónový mazací film. Ideálny pre vodiace lišty, frézy a pílové pláty. Vytlačuje mokro a vlhkosť. Eliminuje vŕzgajúce a škrípajúce zvuky u všetkých druhov polymérových materiálov.
400 ml
Pflege- und Gleitspray
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie