Super prísada do nafty

5120
Kód produktu5120
Kombinácia účinných látok s výbornými čistiacimi, rozpúšťacími a ochrannými účinkami. Zvyšuje cetánové číslo nafty. Obsiahnutý zlepšovateľ mazania dodáva nafte s nízkym obsahom síry dostatočnú mazaciu schopnosť...Viac informácií
15,97 EUR 13,20 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 9.10.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Kombinácia účinných látok s výbornými čistiacimi, rozpúšťacími a ochrannými účinkami. Zvyšuje cetánové číslo nafty. Obsiahnutý zlepšovateľ mazania dodáva nafte s nízkym obsahom síry dostatočnú mazaciu schopnosť. Zvýšenie zápalnosti nafty zlepšuje jej spaľovanie v studenej prevádzke a znižuje tak zaťaženie životného prostredia dymom.

Prísada do nafty pre všetky dieselové motory, špeciálne aj pre moderné vysokotlakové dieselové systémy, v osobných a úžitkových automobiloch, v traktoroch, stavebných strojoch av stacionárnych dieselagregátoch. Výborne sa hodí aj na konzerváciu motorov pri ich dlhodobom odstavení z prevádzky pri extrémnych podmienkach. Testovaná bola aj v turbokompresoroch preplňovaných motoroch.

250 ml
Super Diesel Additiv

Objem 250 ml stačí na 75 litrov nafty, tzn. zmiešavací pomer 1:300.
Na udržanie čistoty vstrekovacích trysiek a ochrany proti korózii je odporúčané prísadu pridať do nádrže po každých 2.000 km prevádzky.
Na odstavenie a konzerváciu motora pridať 1 % prísady do nádrže.
Prísadu je možné pridať do nafty v ktorejkoľvek dobe, zmiešanie s naftou prebehne samovoľne.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie