Stop ztratám prevodového oleja

1042
Kód produktu1042
Prísada zabraňuje úniku prevodového oleja z prevodoviek a vzniku životnému prostrediu škodlivých olejových škvŕn. Regeneruje stvrdnuté tesnenia z gumy alebo plastov. Chráni spojky pred zaolejovaním a zabraňuje ...Viac informácií
12,97 EUR 10,72 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: utorok 18.6.
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Prísada zabraňuje úniku prevodového oleja z prevodoviek a vzniku životnému prostrediu škodlivých olejových škvŕn. Regeneruje stvrdnuté tesnenia z gumy alebo plastov. Chráni spojky pred zaolejovaním a zabraňuje poškodeniu prevodovky pri prevádzke s nedostatočným množstvom oleja.

Pre všetky manuálne, prídavné a diferenciálne prevodovky. Prísada nie je vhodná do prevodoviek typu DSG, automatických prevodoviek, diferenciálov a do motocyklových motorov so spojkou v olejovom kúpeli (mokrá spojka)!

50 ml
Getriebeöl-Verlust Stop

Obsah jednej tuby 50 ml stačí na 1 liter prevodového oleja. Aplikácia je možná kedykoľvek. K tesniacemu účinku dochádza po cca 600 - 800 km. Na zaistenie dlhodobého tesniaceho účinku je odporúčané prísadu aplikovať pri každej výmene oleja.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie