Stop úniku oleja z posilňovaču riadenia

1099
Kód produktu1099
Prostredníctvom obsiahnutých zložiek prísada optimálne ošetruje gumové a plastové tesnenia v posilňovači riadenia. Predchádza a zabraňuje netesnostiam spôsobených stvrdnutými alebo prasknutými tesneniami. Rovna...Viac informácií
8,97 EUR 7,42 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.4.
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Prostredníctvom obsiahnutých zložiek prísada optimálne ošetruje gumové a plastové tesnenia v posilňovači riadenia. Predchádza a zabraňuje netesnostiam spôsobených stvrdnutými alebo prasknutými tesneniami. Rovnako čistí olejové kanáliky a vedenie a tým obnovuje výkonnosť olejovej náplne. Prísada znižuje hlučnosť posilňovača. Aplikáciou prísady sa môže predĺžiť životnosť posilňovača riadenia a môžu sa znížiť náklady na jeho opravy.

Pre všetky posilňovače riadenia, ktoré sú naplnené hydraulickými olejmi typu ATF II, ATF III, ATF VI alebo kvapalinami do centrálnych hydraulických systémov.
35 ml
Servolenkungsöl-Verlust Stop

Obsah tuby primiešať do oleja vo vyrovnávacej nádržke posilňovača. Obsah 35 ml postačí na 1 l olejovej náplne posilňovača.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie