,

STOP TVORENIU SADZÍ V DIESELMOTORE

5180
Kód produktu5180
Prípravok je vysoko účinná prísada do motorovej nafty k zníženiu emisií sadzí prostredníctvom ich zrýchleného spaľovania. Vďaka vybraným účinným látkam je spaľovanie sadzí čisté a rýchle. Zamedzuje nepríjemnému...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 29.6.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prípravok je vysoko účinná prísada do motorovej nafty k zníženiu emisií sadzí prostredníctvom ich zrýchleného spaľovania. Vďaka vybraným účinným látkam je spaľovanie sadzí čisté a rýchle. Zamedzuje nepríjemnému zápachu a zníženej viditeľnosti za silno dymiacimi vozidlami. Znižuje riziko opráv motora.

Schválené normy
Pro všechny dieselové motory v osobních a užitkových automobilech a rovněž pro stacionární dieselagregáty. 150 ml přísady stačí pro 50 litrů nafty, tj. dávkování v poměru 1:333. Přidává se do palivové nádrže před natankováním motorové nafty. Optimální účinek přísady nastává její aplikací při každém tankování.
Pro všechny dieselové motory v osobních a užitkových automobilech a rovněž pro stacionární dieselagregáty. 150 ml přísady stačí pro 50 litrů nafty, tj. dávkování v poměru 1:333. Přidává se do palivové nádrže před natankováním motorové nafty. Optimální úči
150 ml
Diesel-Ruß STOP
PopisNormyPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie