Stop tvoreniu sadzí v dieselmotore

5180
Kód produktu5180
Prípravok je vysoko účinná prísada do motorovej nafty k zníženiu emisií sadzí prostredníctvom ich zrýchleného spaľovania. Vďaka vybraným účinným látkam je spaľovanie sadzí čisté a rýchle. Zamedzuje nepríjemnému...Viac informácií
7,89 EUR 6,52 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:piatok 26.7.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prípravok je vysoko účinná prísada do motorovej nafty k zníženiu emisií sadzí prostredníctvom ich zrýchleného spaľovania. Vďaka vybraným účinným látkam je spaľovanie sadzí čisté a rýchle. Zamedzuje nepríjemnému zápachu a zníženej viditeľnosti za silno dymiacimi vozidlami. Znižuje riziko opráv motora.

Pre všetky dieselové motory bez filtra pevných častíc v osobných a úžitkových automobiloch a taktiež pre stacionárne dieselagregáty.

150 ml
Diesel-Ruß Stop

150 ml prísady stačí pre 50 litrov nafty, tj. dávkovanie v pomere 1:333. Pridáva sa do palivovej nádrže pred natankovaním motorovej nafty. Optimálny účinok prísady nastává jej aplikáciou pri každom tankovaní.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie