Stop stratám oleja

1005
Kód produktu1005
Ukončí tvorbu škodlivých olejových škvŕn na cestách a v garážach. Prostriedok regeneruje tesnenie motora, znižuje spotrebu oleja na piestnych krúžkoch (trvalou viskozitou) a vo ventilovom vedení (regenerovaním ...Viac informácií
17,53 EUR 14,49 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: streda 26.6.

Ukončí tvorbu škodlivých olejových škvŕn na cestách a v garážach. Prostriedok regeneruje tesnenie motora, znižuje spotrebu oleja na piestnych krúžkoch (trvalou viskozitou) a vo ventilovom vedení (regenerovaním tesnení). Zabraňuje tvoreniu modrých výfukových plynov. Vyrovnáva úbytok viskozity a redukuje hlučnosť motora.

Pre všetky bežne dostupné motorové oleje v benzinových a dieselových motoroch s aj bez filtrov pevných častíc. Prísada bola testovaná v motoroch s turbokompresormi a katalyzátormi výfukových plynov. Miešateňá so všetkými bežnými motorovými olejmi. Obsah dózy 300 ml stačí pre 5 l motorového oleja. Účinok sa prejeví až po cca 600 - 800 km prevádzky. Na zabezpečenie dlhodobého efektu je doporučené aplikovať prísadu po každých cca 30.000 km prevádzky vozidla.

300 ml
Öl-Verlust STOP

Prísada nie je vhodná na použitie u motocyklov so spojkou v olejovom kúpeli!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie