Stop naftovému dymu

2521
Kód produktu2521
Prípravok je vysoko účinná prísada do motorovej nafty s výborným dočasným účinkom určená pre pohonné látky dieselových motorov. Urýchľovaním horenia sadzí silne redukuje ich emisie z motora. Chráni životné pros...Viac informácií
19,08 EUR 15,77 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prípravok je vysoko účinná prísada do motorovej nafty s výborným dočasným účinkom určená pre pohonné látky dieselových motorov. Urýchľovaním horenia sadzí silne redukuje ich emisie z motora. Chráni životné prostredie pred nadmerným znečisťovaním, znižuje nepríjemný zápach dymu dieselových motorov a zamedzuje obmedzovaniu viditeľnosti za silne dymiacimi vozidlami. Koncentrovaná prísada udržuje pôvodný výkon motora a znižuje riziko jeho opráv.

Pre všetky dieselové motory v osobných a úžitkových automobiloch, poľnohospodárskych a lesných vozidlách, stavebných strojoch a stacionárnych dieselagregátoch.

250 ml
Diesel-Ruß Stop (C)

250 ml prísady stačí na 200 litrov motorovej nafty. Pridáva sa do palivovej nádrže pred natankovaním motorovej nafty.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie