Sprej na vyhľadávanie netesností

3350
Kód produktu3350
Prostriedok je určený na vyhľadávanie netesných miest v plynových a vzduchových tlakových systémoch. Používa sa na zaistenie netesností na tlakových nádobách, tlakovom vedení, hadiciach, zvaroch, prírubových sp...Viac informácií
6,97 EUR 5,76 EUR bez DPH
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Předpokládané datum naskladnění: pondelok 11.3.
H229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.
Varovanie

Prostriedok je určený na vyhľadávanie netesných miest v plynových a vzduchových tlakových systémoch. Používa sa na zaistenie netesností na tlakových nádobách, tlakovom vedení, hadiciach, zvaroch, prírubových spojoch a armatúrach. Prostriedok je vodou riediteľná, biologicky odbúrateľná kvapalina naplnená do spreja spolu s neškodným hnacím plynom. Dobrá penivosť zaručuje spoľahlivú funkciu s malou spotrebou.

Na údržbu a opravy tlakových a vzduchových brzdových systémov ako sú autobusy, nákladné vozy a úžitkové vozidlá. Na určenie netesných miest v pneumatikách, dušiach a zvaroch. V priemysle sa používa pre skúšobné a údržbové práce na vzduchových tlakových a plynových rozvodoch a zariadeniach.
400 ml
Lecksuchspray

Kvapalina nie je znášanlivá s niektorými plastmi, u polyamidov je možné vytvorenie trhlín!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie