Sprej na vyhľadávanie netesností

3350
Kód produktu3350
Prostriedok je určený na vyhľadávanie netesných miest v plynových a vzduchových tlakových systémoch. Používa sa na zaistenie netesností na tlakových nádobách, tlakovom vedení, hadiciach, zvaroch, prírubových sp...Viac informácií
6,96 EUR 5,75 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: streda 26.6.
H229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.
Varovanie

Prostriedok je určený na vyhľadávanie netesných miest v plynových a vzduchových tlakových systémoch. Používa sa na zaistenie netesností na tlakových nádobách, tlakovom vedení, hadiciach, zvaroch, prírubových spojoch a armatúrach. Prostriedok je vodou riediteľná, biologicky odbúrateľná kvapalina naplnená do spreja spolu s neškodným hnacím plynom. Dobrá penivosť zaručuje spoľahlivú funkciu s malou spotrebou.

Na údržbu a opravy tlakových a vzduchových brzdových systémov ako sú autobusy, nákladné vozy a úžitkové vozidlá. Na určenie netesných miest v pneumatikách, dušiach a zvaroch. V priemysle sa používa pre skúšobné a údržbové práce na vzduchových tlakových a plynových rozvodoch a zariadeniach.
400 ml
Lecksuchspray

Kvapalina nie je znášanlivá s niektorými plastmi, u polyamidov je možné vytvorenie trhlín!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie