SPREJ NA OPRAVU DEFEKTU PNEUMATIKY

3343
Kód produktu3343
Prostriedok utesní defektnú pneumatiku a nafúka ju. Obsah stačí pre stredný až veľký osobný automobil alebo karavan. Pre všetky typy pneumatík s dušou i pre bezdušové. Nedá sa použiť na roztrhnuté vzdušnice a b...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 14.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H362 - Môže spôsobiť poškodenie u dojčených detí.H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prostriedok utesní defektnú pneumatiku a nafúka ju. Obsah stačí pre stredný až veľký osobný automobil alebo karavan. Pre všetky typy pneumatík s dušou i pre bezdušové. Nedá sa použiť na roztrhnuté vzdušnice a bočne poškodené pneumatiky, alebo keď je pneumatika uvoľnená z ráfov. Takto vyplnenú pneumatiku možno následne v servise bez problémov opraviť.

Pre stredné až veľké osobné automobily alebo karavany so šírkou pneumatiky do 215. POZOR: Obsiahnutá rozpúšťadlá môžu zničiť čidlo systému monitorovania tlaku vzduchu v pneumatike.
500 ml
Reifenreparaturspray
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie