Sprej na opravu defektu pneumatiky

3343
Kód produktu3343
Utesní defektné miesto v pneumatike a znovu ju nahustí. Nie je možné použiť na roztrhnuté duše a bočne poškodené pneumatiky, alebo pokiaľ je pneumatika uvoľnená z ráfika. Následná oprava pneumatiky je bez probl...Viac informácií
14,47 EUR 11,96 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: streda 26.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.Výrobok obsahuje: Prekurzory výbušnín podliehajúce ohlasovaniu. Sprístupnenie, dovoz, držba a použitie podľa nariadenie (EÚ) 2019/1148, článok 9.
Nebezpečenstvo

Utesní defektné miesto v pneumatike a znovu ju nahustí. Nie je možné použiť na roztrhnuté duše a bočne poškodené pneumatiky, alebo pokiaľ je pneumatika uvoľnená z ráfika. Následná oprava pneumatiky je bez problémov možná.

Pre prvú pomoc pri defekte pneumatiky s aj bez duše všetkých bežných rozmerov používaných na osobných vozidlách a karavanoch.

500 ml
Reifenreparaturspray

Nezabudnúť vyhľadať pri najbližšej príležitosti pneuservis a pneumatiku nechať odborne opraviť.
Obsiahnuté rozpúšťadlá môžu poškodiť snímač systému monitorovania tlaku vzduchu v pneumatike!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie