Rýchločistič

3319
Kód produktu3319
Rýchločistič je vyrobený z kombinácie rozpúšťadiel bez acetónu. Je určený predovšetkým na rýchle a bezproblémové čistenie a odmastenie súčastí v oblasti motorových vozidiel a strojného priemyslu. Vďaka nízkemu ...Viac informácií
43,08 EUR 35,60 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Rýchločistič je vyrobený z kombinácie rozpúšťadiel bez acetónu. Je určený predovšetkým na rýchle a bezproblémové čistenie a odmastenie súčastí v oblasti motorových vozidiel a strojného priemyslu. Vďaka nízkemu povrchovému napätiu má prostriedok veľmi dobrú schopnosť prenikať do najtesnejších miest, kde rozpúšťa a odstraňuje olejové, tukové, živicové a taktiež asfaltové nečistoty a usadeniny. Po rozpustení sa bezo zvyšku odparí. Povrch zostáva čistý, odmastený a bez akýchkoľvek zvyškov.

Rýchločistič nastriekať na znečistené súčasti a nechať ich odvetrať. Po odparení rozpúšťadla sú súčasti úplne odmastené a čisté.

5 l
Schnellreiniger

Rýchločistič môže poškodiť laky a diely z plastických hmôt. Pred použitím overiť znášanlivosť ošetrovaného a okolitého ohrozeného povrchu s rýchločističom!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie