Reťazový olej pre vysokozdvyžné vozíky

20946
Kód produktu20946
Vysoko akostná, teplotne stála, priľnavá a syntetická zmes mazacích látok. Obsiahnuté vybrané biele tuhé mazacie látky poskytujú dodatočné mazacie vlastnosti a viditeľnú mazaciu vrstvu. Je vhodný pre všetky dru...Viac informácií
17,72 EUR 14,64 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 18.6.
H222 - Mimoriadne horľavý aerosólH229 - Nádoba je pod tlakom: pri zahrievaní sa môže roztrhnúť.H315 - Dráždi kožu.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

Vysoko akostná, teplotne stála, priľnavá a syntetická zmes mazacích látok. Obsiahnuté vybrané biele tuhé mazacie látky poskytujú dodatočné mazacie vlastnosti a viditeľnú mazaciu vrstvu. Je vhodný pre všetky druhy reťazí. Zabraňuje predlžovaniu reťazí vplyvom vysokého zaťaženia.

Na základné a údržbové mazanie hnacích reťazí. Zvlášť vhodný pre prašné, špinavé a korozív-ne prostredie. Vďaka extrémne dobrej priľnavosti je ideálny pre vysoko zaťažené reťaze.

400 ml
Kettenschmieröl für Gabelstapler

Teplotné rozpätie na použitie: -30 – +180 °C, krátkodobo až +200 °C.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie