Pro-Line Super prísada do nafty

5176
Kód produktu5176
Prísada obsahuje kombinované účinné látky, ktoré majú výborné čistiace, rozpúšťacie a ochranné vlastnosti. Zároveň zvyšuje cetánové číslo nafty. Je prispôsobená najnovším pohonným hmotám (nafty s nízkym obsahom...Viac informácií
27,42 EUR 22,66 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 3.6.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prísada obsahuje kombinované účinné látky, ktoré majú výborné čistiace, rozpúšťacie a ochranné vlastnosti. Zároveň zvyšuje cetánové číslo nafty. Je prispôsobená najnovším pohonným hmotám (nafty s nízkym obsahom síry a prímesou bionafty). Obsiahnutý Lubricity Improver dodáva nafte s nízkym obsahom síry dostatočnú mazaciu schopnosť. Zvýšenie zápalnosti nafty zlepšuje jej spaľovanie a znižuje tvorbu škodlivých emisií. Vysoký obsah antikoróznych látok spoľahlivo chráni celý palivový systém pred hrdzou a vznikom korózie. Vďaka výborným čistiacim účinkom prísady zostávajú všetky súčiastky systému čisté, usadeniny sú odstránené a výkon motora zostáva na svojej vysokej a konštantnej úrovni.

Prísada do pohonných hmôt pre všetky dieselové motory vrátane typov so vstrekovacími systémami typu „čerpadlo-tryska“ (P/D) a „Common-Rail“. Tiež sa hodí na použitie v stacionárnych dieselových motoroch.

1 l
Pro-Line Super Diesel Additiv

Obsah dózy 1 l stačí na 300 litrov nafty (dávkovanie v pomere 1:300), účinnosť je cca 2.000 km prevádzky vozidla.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie