,

PRO-LINE PRÍSADA DO PREVODOVÉHO OLEJA

5198
Kód produktu5198
Prísada do prevodového oleja, vyvinutá špeciálne pre ručne radené prevodové skrine a diferenciály motorových vozidiel. Znižuje stupeň opotrebovania týchto agregátov a znižuje nadmierne zahrievanie: to ma za nás...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 23.9.
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Prísada do prevodového oleja, vyvinutá špeciálne pre ručne radené prevodové skrine a diferenciály motorových vozidiel. Znižuje stupeň opotrebovania týchto agregátov a znižuje nadmierne zahrievanie: to ma za následok ľahší chod, mäkšie riadenie, a jednoduchší rozbeh agregátu. Prevodovka beží ľahšie a neprehrieva sa tak ľahko. Zvlášť staršie prevodovky s opotrebovaným ozubením získajú tichší a ľahší chod a zvýši sa ich výkon. Prísada zvyšuje prevádzkovú istotu a dodáva schopnosť núdzového chodu prostredníctvom látky MoS2.

Pre nápravové rozvodovky a prevodové skrine, špeciálne pre vysoké prevádzkové teploty a zvýšené opotrebovanie. Pre nízky stupeň trenia nepoužívať v plne automatických prevodovkách a samosvorných diferenciáloch. Obsah tuby 150 ml stačí pre cca 15 l prevodového oleja.
150 ml
Pro-Line Getriebeöl-Additiv
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie