Pro-line prísada do prevodového oleja

5198
Kód produktu5198
Prísada do prevodového oleja špeciálne vyvinutá pre manuálne prevodové skrine a diferenciály. Podstatne znižuje opotrebenie a odbúrava teplotné špičky v prevodových skriniach. Prevody bežia tichšie, mäkšie sa r...Viac informácií
33,20 EUR 27,44 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 29.5.
H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.

Prísada do prevodového oleja špeciálne vyvinutá pre manuálne prevodové skrine a diferenciály. Podstatne znižuje opotrebenie a odbúrava teplotné špičky v prevodových skriniach. Prevody bežia tichšie, mäkšie sa radia a menej sa zahrievajú. Obzvlášť staršie prevodovky získajú vďaka vyhladeniu styčných plôch zubov pokojný beh a vyššiu účinnosť. Prísada zvyšuje prevádzkovú spoľahlivosť a poskytuje havarijné prevádzkové vlastnosti prostredníctvom obsahu MoS2.

Prísada sa výborne hodí do manuálnych prevodoviek, rozvodoviek a diferenciálov. Rovnako je vhodná na použitie v mechanických riadeniach vozidiel. Prísada nie je vhodná na použitie v motoroch so spojkou v olejovej náplni, v plne automatických prevodovkách, v samosvorných diferenciáloch a v mokrých brzdách!

150 ml
Pro-Line Getriebeöl-Additiv

Jedna tuba s obsahom 150 ml vystačí až pre 15 litrov oleja (to zodpovedá 1% koncentrácii). Pre problémové prípady je odporúčané pridať množstvo prísady zodpovedajúce 2% koncentrácii.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie