,

PRO-LINE PREPLACH FILTROV PEVNÝCH ČASTÍC (DPF)

5171
Kód produktu5171
Vysoko účinná preplachovacia a neutralizačná kvapalina, ktorá je určená k použitiu po aplikácii čistiacej kvapaliny (obj. č. 5169) pri čištení filtru pevných častíc (DPF) dieselových motorov v namontovanom stav...Viac informácií
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 29.6.

Vysoko účinná preplachovacia a neutralizačná kvapalina, ktorá je určená k použitiu po aplikácii čistiacej kvapaliny (obj. č. 5169) pri čištení filtru pevných častíc (DPF) dieselových motorov v namontovanom stave na vozidle. Zaisťuje optimálne jazdné vlastnosti, výkon motora a nízku spotrebu nafty. Čistiacim procesom uvolnené sadze proplachovacia kvapalina opláchne a rozptýli vo filtre tak, že sa môžu spáliť pri bežnej regenerácii filtra. Taktiež sa týmto vypláchnutím neutralizuje použitý čistič. Čištenie sa robí pomocou DPF pištole s tlakovou nádobkou (obj. č. 7946) so špeciálne vyvinutým DPF nástavcom s 5 koncovkami (obj. č. 7945).

Pro osobní vozidla s dieselovými motory vybavenými filtry pevných částic (DPF). Speciálně pro vozidla s provozem na krátkých cestách a pro městská vozidla, která právě postihují problémy s ucpáním filtru pevných částic.
500 ml
Pro-Line Dieselpartikelfilter Spülung
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie