Pro-line Ochrana filtra pevných častíc (DPF)

5123
Kód produktu5123
Vysoko účinná prísada do nafty, ktorá znižuje tvorbu sadzí a tým predlžuje životnosť filtra pevných častíc pri dieselových motoroch. Tieto filtre sú postihnuté postupným zanášaním sadzami špeciálne pri prevádzk...Viac informácií
25,23 EUR 20,85 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 26.6.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Vysoko účinná prísada do nafty, ktorá znižuje tvorbu sadzí a tým predlžuje životnosť filtra pevných častíc pri dieselových motoroch. Tieto filtre sú postihnuté postupným zanášaním sadzami špeciálne pri prevádzke na krátkych tratiach a pri mestských vozidlách. Pri správnom použití prísady sa vďaka špeciálnym katalyticky aktívnym zložkám bez ďalších prísad znižuje zápalná teplota sadzí zo 600 °C na 450 °C. Tým sa silne podporuje pasívna regenerácia filtra pri normálnej prevádzke motora. Vplyvom pravidelného používania prísady zostáva filter pevných častíc čistý, čím sa zamedzuje nákladným opravám a odstávkam vozidla z prevádzky. Prísada pôsobí proti vzniku sadzí pri spaľovaní nafty a zaisťuje tak následne nižšie zaťaženie filtra pevných častíc. To prispieva aj k zníženiu škodlivých emisií vo výfukových plynoch.

Vhodné pre dieselové vozidlá vybavené filtrom pevných častíc (DPF), ak už nie sú vybavené elektronicky riadeným dávkovacím systémom na prípravky na regeneráciu filtra, ako je to napríklad u značiek Citroen a Peugeot. Použitie je vhodné aj v úžitkových vozidlách a v autobusoch.

1 l
Pro-Line Dieselpartikelfilter-Schutz

Prísadu pridať do nádrže každých 2.000 km bezprostredne pred tankovaním nafty. Obsah dózy 1 l postačí na 300 litrov nafty.
Zabrániť predávkovaniu a súčasnému používaniu s prísadou Liqui Moly Stop tvoreniu sadzí v dieselmotore (Diesel Ruß-Stop) – obj. č. 5180!

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie