Pro-line jetclean čistič nádrží

5137
Kód produktu5137
K použitiu pripravená čistiaca kvapalina určená pre čistenie prázdnych palivových nádrží všetkých motorových vozidiel používajúcich ako pohonné hmoty benzín alebo naftu. Je určená pre aplikáciu pomocou čistiace...Viac informácií
17,48 EUR 14,45 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.4.
H225 - Veľmi horľavá kvapalina a pary.H315 - Dráždi kožu.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H335 - Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.H336 - Môže spôsobiť ospalosť alebo závraty.H373 - Môže spôsobiť poškodenie orgánov pri dlhšej alebo opakovanej expozícii .H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.
Nebezpečenstvo

K použitiu pripravená čistiaca kvapalina určená pre čistenie prázdnych palivových nádrží všetkých motorových vozidiel používajúcich ako pohonné hmoty benzín alebo naftu. Je určená pre aplikáciu pomocou čistiaceho prístroja JetClean Tronic. Kvapalina rozpúšťa nečistoty a usadeniny v nádrži a v palivových rozvodoch. Zároveň pohlcuje všetku vodu z palivového systému. Čistič odstráni z palivového systému všetky škodlivé nečistoty.

Pre všetky motorové vozidlá používajúce ako pohonné hmoty benzín alebo naftu, vrátane motorov vybavených dieselovými vstrekovacími systémami „Common Rail“ a „čerpadlo-tryska“ (P/D).

500 ml
Pro-Line JetClean Tankreiniger

Pred čistením je potrebné nádrž vozidla podľa návodu úplne vyprázdniť pomocou prístroja JetClean Tronic. Následne sa naleje 1,5 l neriedeného čističa do tejto nádrže vozidla. Podľa návodu sa vykoná čistiaci cyklus prístrojom JetClean Tronic. Nakoniec sa opäť zostaví palivový systém do pôvodného stavu a nádrž sa naplní palivom.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie