Pro-Line JetClean čistič dieselových systémov

5154
Kód produktu5154
Vysoko koncentrovaná na použitie pripravená čistiaca kvapalina. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacieho čerpadla, vstrekovacích trysiek a rovnako aj zo spaľovacieho priestoru. Zabraňuje ich novému vytváraniu. Za...Viac informácií
22,51 EUR 18,60 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Vysoko koncentrovaná na použitie pripravená čistiaca kvapalina. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacieho čerpadla, vstrekovacích trysiek a rovnako aj zo spaľovacieho priestoru. Zabraňuje ich novému vytváraniu. Zamedzuje zapečeniu a zalepeniu ihiel trysiek. Zlepšuje chod motora a optimalizuje emisie výfukových plynov. Eliminuje štartovacie problémy, nepokojný chod motora, zlú reakciu na pridanie plynu a stratu výkonu motora. Ošetruje a chráni celý palivový systém pred opotrebením a koróziou. Čisté motory spotrebúvajú menej paliva a znižujú emisie znečisťujúcich látok.

Pre všetky dieselové motory s aj bez filtra pevných častíc (DPF). Na priame použitie v čistiacich prístrojoch JetClean. Preventívne pri každej kontrole motora, po opravách palivového systému alebo na odstraňovanie problémov. Čistič bol testovaný v motoroch s turbodúchadlami a katalyzátormi.

500 ml
Pro-Line JetClean Diesel-System-Reiniger

Čistič je pripravený v neriedenom stave na naplnenie čistiaceho prístroja JetClean. Ďalší postup je uvedený v návode na použitie prístroja na čistenie palivových systémov JetClean.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie