Pro-Line JetClean čistič benzínových systémov - koncentrát

5152
Kód produktu5152
Koncentrovaná čistiaca kvapalina. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích a sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a rovnako aj zo spaľovacieho priestoru. Zabraňuje ich novému usadzovaniu. Zlepšuje beh motora a op...Viac informácií
24,32 EUR 20,10 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:utorok 30.7.
H226 - Horľavá kvapalina a pary.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Koncentrovaná čistiaca kvapalina. Odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích a sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a rovnako aj zo spaľovacieho priestoru. Zabraňuje ich novému usadzovaniu. Zlepšuje beh motora a optimalizuje zloženie spalín. Odstraňuje štartovacie problémy, nepokojný beh motora, zlú reakciu na pridanie plynu a pokles výkonu. Ošetruje a chráni celý palivový systém pred opotrebením a koróziou. Čisté motory spotrebujú menej pohonných hmôt a produkujú menej škodlivých výfukových plynov.

Pre všetky benzínové motory. Na priame použitie v čistiacich prístrojoch JetClean. Preventívne pri každej kontrole motora, po opravách palivového systému alebo na odstraňovanie problémov. Čistič bol testovaný v motoroch s turbodúchadlami a katalyzátormi.

500 ml
Pro-Line JetClean Benzin-System-Reiniger Konzentrat

Obsah dózy (500 ml) sa v čistej nádobe zmieša so 4,5 litrami bezolovnatého benzínu triedy Super. Táto zmes sa naleje do nádrže čistiaceho prístroja JetClean. Ďalší postup je uvedený v návode na použitie prístroja na čistenie palivových systémov JetClean.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie