Pro-line čistič filtrov pevných častíc (DPF)

5169
Kód produktu5169
Vysoko účinná čistiaca kvapalina, ktorá je určená na čistenie upchaných filtrov pevných častíc (DPF/FAP) dieselových motorov v namontovanom stave na vozidle. Rozpúšťa tvrdé, husté alebo prilepené nečistoty na v...Viac informácií
37,04 EUR 30,61 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: utorok 28.5.
H315 - Dráždi kožu.H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí.
Varovanie

Vysoko účinná čistiaca kvapalina, ktorá je určená na čistenie upchaných filtrov pevných častíc (DPF/FAP) dieselových motorov v namontovanom stave na vozidle. Rozpúšťa tvrdé, husté alebo prilepené nečistoty na vnútornom povrchu filtrov pevných častíc. Zaisťuje optimálne jazdné vlastnosti, výkon motora a nízku spotrebu paliva. Pravidelným čistením filtrov pevných častíc v kombinácii s následným preplachom sa môže zabrániť drahým opravám vozidiel.

Na čistenie filtra pevných častíc (DPF/FAP) v namontovanom stave na vozidle. Špeciálne pre vozidlá používané na krátke cesty a mestské vozidlá, ktoré sú najviac postihované problémom s upchatými filtrami pevných častíc.

1 l
Pro-Line Dieselpartikelfilter Reiniger

Po ukončení práce s DPF pištoľou s tlakovou nádobkou je potrebné z nej vypustiť tlak a jej nádobku úplne vyprázdniť. Pištoľ sa nesmie skladovať s čističom v nádobke.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie