Pro-Line čistič dieselových systémov K

5144
Kód produktu5144
Vysoko účinná kombinácia čistiacich a ochranných aditív pre rýchle a nenákladné odstránenie škodlivých usadenín z palivových systémov pri dieselových motoroch. Špeciálne aditíva zaručujú výbornú ochranu pred ko...Viac informácií
39,85 EUR 32,93 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 17.4.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Vysoko účinná kombinácia čistiacich a ochranných aditív pre rýchle a nenákladné odstránenie škodlivých usadenín z palivových systémov pri dieselových motoroch. Špeciálne aditíva zaručujú výbornú ochranu pred koróziou a zvyšujú zápalnosť nafty.

Pre všetky dieselové motory a tiež pre vstrekovacie systémy „Common Rail“ a „čerpadlo-tryska“ (P/D).

1 l
Pro-Line Diesel-System-Reiniger K

Čistič aplikovať pri každej pravidelnej prehliadke alebo po opravách a údržbách palivového systému motorového vozidla. Na odstránenie problémov je odporúčané čistič pridávať do nádrže pri každom tankovaní nafty po dobu najazdenia cca 2.000 km.
Obsah dózy 1 l je určený maximálne pre 300 l nafty (dávkovanie 1:300).

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie