Pro-line čistič benzínových systémov

5153
Kód produktu5153
Čistič benzínových vstrekovacích systémov je vysoko účinná kombinácia čistiacich a ochranných prísad určená pre všetky benzínové vstrekovacie systémy, ako sú K-, KE-, L-Jetronic a iné porovnateľné vstrekovacie ...Viac informácií
26,67 EUR 22,04 EUR bez DPH
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pozajtra
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Čistič benzínových vstrekovacích systémov je vysoko účinná kombinácia čistiacich a ochranných prísad určená pre všetky benzínové vstrekovacie systémy, ako sú K-, KE-, L-Jetronic a iné porovnateľné vstrekovacie systémy.

Pre všetky benzínové vstrekovacie systémy. Pridáva sa do nádrže po oprave palivového systému alebo výmene palivového filtra. Obsah dózy 500 ml je určený maximálne do 70 l benzínu.

500 ml
Pro-Line Benzin-System-Reiniger

Na priame doplnenie do palivovej nádrže. Ako preventívne opatrenie pri každej pravidelnej kontrole motora, pri opravách palivového systému a po každom čistení palivového systému prístrojom JetClean. K zmiešaniu s palivom dôjde samovoľne.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie