Pro-Line Čistič benzínových systémov

5153
Kód produktu5153
Prísada odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích trysiek, sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a tiež zo spaľovacích priestorov. Zabraňuje ich novému usadzovaniu. Odstraňuje štartovacie problémy a nepokojný chod ...Viac informácií
27,49 EUR 22,72 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:streda 24.4.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Prísada odstraňuje usadeniny zo vstrekovacích trysiek, sacích ventilov, zapaľovacích sviečok a tiež zo spaľovacích priestorov. Zabraňuje ich novému usadzovaniu. Odstraňuje štartovacie problémy a nepokojný chod motora. Ošetruje a chráni celý palivový systém pred koróziou. Zlepšuje odozvu na pridanie plynu a kompresiu motora. Optimalizuje zloženie výfukových plynov a výkon motora. Čisté motory spotrebujú menej pohonných hmôt a produkujú menej škodlivín vo výfukových plynoch.

Pre všetky benzínové motory, benzínové palivá a prevádzkové podmienky. Vhodné pre všetky systémy vstrekovania benzínu, ako systémy vstrekovania do sacieho potrubia, tak pre systémy priameho vstrekovania a kombinované systémy.

500 ml
Pro-Line Benzin-System-Reiniger

Priame pridanie do palivovej nádrže. Preventívne pri každej pravidelnej kontrole motora, pri opravách na palivovom systéme a po každom čistení palivového systému prístrojom JetClean. K zmiešaniu s palivom dôjde samovoľne. Obsah dózy 500 ml vystačí maximálne na 70 l benzínu.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie