PRÍSADA SUPER DIESEL MARINE

25006
Kód produktu25006
Kombinácia účinných látok s výbornými čistiacimi, rozpúšťacími a ochrannými vlastnosťami. Zvyšuje cetanové číslo nafty. Vplyvom zvýšenia vznetlivosti nafty zlepšuje spalovanie palivovej zmesi a tým znižuje prod...Viac informácií
na dotaz na dotaz
Tento produkt sa nedá zakúpiť
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 2.2.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H411 - Jedovatý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Kombinácia účinných látok s výbornými čistiacimi, rozpúšťacími a ochrannými vlastnosťami. Zvyšuje cetanové číslo nafty. Vplyvom zvýšenia vznetlivosti nafty zlepšuje spalovanie palivovej zmesi a tým znižuje produkciu škodlivých emisií. Vysoký obsah antikoróznych prísad spoľahlivo chráni celý palivový systém pred vznikom hrdze a pred koróziou. Výborný čisticí účinok zaručuje odstranenie usadenín a udržuje súčiastky systému čisté. Výkon motora zostáva trvalo na vysokej úrovni. Chráni pred negatívnymi účinkami vody v palivovom systéme.

Prísada do nafty pre všetky dieselové motory v lodnej doprave a taktiež pre vstrekovacie systémy „čerpadlo-tryska“ a „Common Rail“. Prísada je plno kompatibilná so všetkými bežnými naftami a bionaftami. Objem 500 ml stačí pre 250 l nafty, obsah dávkovacej nádobky 25 ml stačí pre 12,5 l nafty.
1 l
Marine Super Diesel Additiv
PopisPoužitieObjemOriginálny názovNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie