Prísada Super Diesel Marine

25004
Kód produktu25004
Kombinácia účinných látok s výbornými čistiacimi, rozpúšťacími a ochrannými vlastnosťami. Zvyšuje cetanové číslo nafty. Vplyvom zvýšenia vznetlivosti nafty zlepšuje spalovanie palivovej zmesi a tým znižuje prod...Viac informácií
16,53 EUR 13,66 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:pondelok 3.6.
H302 - Škodlivý po požití.H332 - Škodlivý pri vdýchnutí.H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H410 - Veľmi toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH044 - Riziko výbuchu pri zahrievaní v uzavretom priestore.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Kombinácia účinných látok s výbornými čistiacimi, rozpúšťacími a ochrannými vlastnosťami. Zvyšuje cetanové číslo nafty. Vplyvom zvýšenia vznetlivosti nafty zlepšuje spalovanie palivovej zmesi a tým znižuje produkciu škodlivých emisií. Vysoký obsah antikoróznych prísad spoľahlivo chráni celý palivový systém pred vznikom hrdze a pred koróziou. Výborný čisticí účinok zaručuje odstranenie usadenín a udržuje súčiastky systému čisté. Výkon motora zostáva trvalo na vysokej úrovni. Chráni pred negatívnymi účinkami vody v palivovom systéme.

Prísada do nafty pre všetky dieselové motory v lodnej doprave a taktiež pre vstrekovacie systémy „čerpadlo-tryska“ a „Common Rail“. Prísada je plno kompatibilná so všetkými bežnými naftami a bionaftami.

500 ml
Marine Super Diesel Additiv

Objem 500 ml stačí na 250 litrov nafty. Jedna odmerka vo viečku dózy s objemom 25 ml stačí na 12,5 l nafty.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie