Prísada proti zamŕzaní nafty

5130
Kód produktu5130
Prísada zabraňuje tvorbe kryštálov parafínu v nafte, ktorá za nízkych teplôt spôsobuje zhustenie nafty a tým upchávajú palivové vedenie a filtre. Prostriedok udržuje naftu v tekutom stav až do teplôt -26 °C. Tý...Viac informácií
5,71 EUR 4,72 EUR bez DPH
U predajcov
Skladom
Prepravnou spoločnosťou:štvrtok 18.7.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.
Nebezpečenstvo

Prísada zabraňuje tvorbe kryštálov parafínu v nafte, ktorá za nízkych teplôt spôsobuje zhustenie nafty a tým upchávajú palivové vedenie a filtre. Prostriedok udržuje naftu v tekutom stav až do teplôt -26 °C. Tým zlepšuje priechodnosť nafty palivovými sitkami a filtrami a prispieva tak k prevádzkovej spoľahlivosti dieselového motora. Je vhodná aj pre vykurovací olej – naftu.

Pre všetky druhy nafty pre spoľahlivosť v zimných podmienkach. Pridať do nádrže pred natankovaním. Prísada je len vtedy účinná, keď sa pridá pred zamrznutím nafty (okolo 0 °C). Objem dózy 150 ml stačí pre 50 - 75 l nafty, čo odpovedá dávkovaniu 1:330-500.
150 ml
Diesel Fliess Fit

Dózu pred použitím dobre pretrepať. Pri skladovaní pokiaľ možno chrániť pred mrazom. Po vystavení mrazu prísadu nechať ohriať na izbovú teplotu.

Na dosiahnutie optimálneho účinku v zabránení tvoreniu parafínových kryštálov je nutné pridávať prísadu ešte pred stuhnutím paliva, a to pri teplote o cca 5 °C vyššej, než by došlo k zhustnutiu paliva (nad bodom tuhnutia). Pokiaľ sa v palive už vytvorili hrudky parafínu (kryštálov), nie je už prísada schopná ich rozpustiť.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie