Prísada Motorbike Speed shooter

3823
Kód produktu3823
Moderný prípravok tvorený kombináciou bezpopolových účinných látok. Vyznačuje sa vlastnosťami zlepšujúcimi zrýchlenie motocyklu a čistiacimi, disperzantnými a materiálovo ochrannými vlastnosťami. Formulovaná bo...Viac informácií
4,51 EUR 3,73 EUR bez DPH
U predajcov
Předpokládané datum naskladnění: štvrtok 6.6.
H304 - Môže byť smrteľný po požití a vniknutí do dýchacích ciest.H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí.H412 - Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.EUH066 - Opakovaná expozícia môže spôsobit’ vysušenie alebo popraskanie pokožky.EUH208 - Obsahuje alergénne látky. Môže vyvolať alergickú reakciu.
Nebezpečenstvo

Moderný prípravok tvorený kombináciou bezpopolových účinných látok. Vyznačuje sa vlastnosťami zlepšujúcimi zrýchlenie motocyklu a čistiacimi, disperzantnými a materiálovo ochrannými vlastnosťami. Formulovaná bola podľa najnovších poznatkov z vývoja motorových palív a ich aditív. Odpovedá požiadavkám súčasných motorov, pohonných hmôt a prevádzkových podmienok. Umožňuje väčší jazdný pôžitok optimalizáciou využitia výkonu motora. Ten lepšie štartuje a predovšetkým má kľudnejší beh.

Prísada do pohonných hmôt pre všetky dvojtaktné a štvortaktné benzínové motory (karburátorové a vstrekovacie). Obsah dózy 80 ml stačí až pre 10 l benzínu.
80 ml
Motorbike Speed Shooter

Prísadu pridať do palivovej nádrže. Optimálny účinok nastáva po pridaní pri každom tankovaní. Prísada je znášanlivá so všetkými druhmi benzínu.

PopisPoužitieObjemOriginálny názovOdporúčanieNa stiahnutie
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie